VTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM BannersVTEM Banners
image image image image image image
REKRUTACJA 2016/2017  
TECHNIKUM BUDOWLANE    

Zawód:
Technik budownictwa 
REKRUTACJA 2016/2017  
TECHNIKUM DRÓG I MOSTÓW KOLEJOWYCH

Zawód:
Technik dróg i mostów kolejowych  
REKRUTACJA 2016/2017  
ZASADNICZA SZKOLA ZAWODOWA  

Zawód: 
Monter zabudowy i robót wykończeniowych
REKRUTACJA 2016/2017  
ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

Zawód: 
Monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych 
REKRUTACJA 2016/2017  
ZSZ - WIELOZAWODOWA

Zawody: 
cukiernik, fryzjer, sprzedawca, krawiec, kucharz, mechanik pojazdów samochodowych, elektromechanik pojazdów samochodowych, lakiernik, piekarz, ślusarz, stolarz, złotnik-jubiler, fotograf, zegarmistrz, tapicer i inne.    
REKRUTACJA 2016/2017    
TECHNIKUM URZĄDZEŃ I SYSTEMÓW  ENERGETYKI ODNAWIALNEJ       

Zawód: 
 

godlo

POWIAT STARGARDZKI

- Video

w zawodach

uczniowie

4e4e16652bd6f7bf4a220977d5b52e71 w 0 h 0 c 0

- Dzwonki

 ROZKŁAD ZAJĘĆ

SZKOŁA DZIENNA:

godzina rozpoczęcia/zakończenia lekcji

1. 08.00 - 08.45
2. 08.50 - 09.35
3. 09.40 - 10.25
4. 10.40 - 11.25
5. 11.30 - 12.15
6. 12.20 - 13.05
7. 13.10 - 13.55
8. 14.00 - 14.45

- MZK

Rozkład jazdy MZK

<< link >>

ZSB-T

Szczęśliwych walentynek!!!

Miłość jest wszystkim, co istnieje. To wszystko, co o niej wiemy.
                                                                        (Emily Dickinson)

miloscwartoscizyciepsychologia

 

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Stargardzie ostrzega!!!

oz   folder1

 

Więcej ważnych informacji tutaj:
 http://pssestargardszczecinski.pis.gov.pl/plikijednostki/wsseszczecin/pssestargardszczecinski/userfiles/file/Folder%20-%20wszy.pdf

   

Pokonkursowe refleksje...

Dzień dobry!
Zazwyczaj organizatorzy różnorodnych konkursów muszą włożyć bardzo dużo pracy w ich realizację. Jako uczestniczka konkursu - Turniej Jednego Wiersza ,,O strunę z harfy Homera" chciałabym bardzo podziękować za możliwość wzięcia w nim udziału. Podobno zainteresowanie poezją zanika wśród młodzieży, ale dzięki takim konkursom mam inne zdanie na ten temat. Samą przyjemnością jest stworzenie pracy, która możliwe, że zostanie doceniona. Ogromną zaletą organizacji takich akcji jest to, że uczestnik zmotywowany jest stworzyć coś niezwykłego – coś, co potrafi zachwycić drugiego człowieka. Dlatego bardzo dziękuję wszystkim organizatorom i osobom, które przyczyniły się do tego,  aby powstał ten konkurs. Dziękuję za piękną nagrodę, wiedzę i doświadczenie!                                                                     

                                  IMG 2960                                                                                                        uczestniczka konkursu

Gabriela Prygiel

   

Turniej Jednego Wiersza "O strunę z Harfy Homera"

26 stycznia 2016 r. Zespole Szkół Budowlano-Technicznych już po raz szósty odbył się Turniej Jednego Wiersza "O strunę z Harfy Homera". Do rywalizacji o pierwsze miejsce stanęli młodzi poeci - uczniowie gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych nie tylko z powiatu stargardzkiego. Miło nam było gościć szkoły spoza powiatu: z Goleniowa i Nowogardu.Patronat nad konkursem objął Starosta Stargardzki pan Ireneusz Rogowski, patronat medialny już po raz kolejny - "Dziennik Stasrgardzki". W jury zasiedli: doradca metodyczny języka polskiego  z Powiatowego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli pani Beata Podolak, redaktor naczelny „Dziennika Stargardzkiego” pan Piotr Słomski oraz wicedyrektor ZSBT pan Zbigniew Kanarek. Jurorzy konkursu oceniali nie tylko treść i kompozycję wierszy, ale także sposób ich recytacji. Wszyscy uczestnicy otrzymali atrakcyjne nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe. Warto wspomnieć, że wiersze w tegorocznej edycji konkursu były na bardzo wysokim poziomie zarówno pod względem treściowym, jak i kompozycyjnym. Także w recytację twórcy włożyli wiele uczucia. Jury obradowało wyjątkowo długo i zgodnie przyznało, że nie spodziewało się tak wielu wierszy zasługujących na wyróżnienie. 

IMG 3062 IMG 2983 IMG 3054

Utwory poruszały bardzo różne tematy. Wysłuchaliśmy wzruszających zwierzeń uchodźców, ludzi samotnych, o swojej pasji opowiadal biegacz. Przepiękna poezja o miłości przeplatała się z wierszami o snach, starości i śmierci, ale mieliśmy okazję usłyszeć też apetyczny wiersz o naleśnikach przygotowywanych przez mamę dla syna. W kategorii gimnazjów I miejsce zdobyła Aleksandra Żółwińska z Gimnazjum Integracyjnego w Stargardzie. II miejsce ex aequo zajęły Iga Maniszewska z Gimnazjum nr 2 w Goleniowie oraz Magdalena Wojciechowska z Gimnazjum Integracyjnego w Łobzie. III miejsce i nagrodę za najciekawszą prezentację utworu zdobyła Gabriela Prygiel z Gimnazjum Integracyjnego w Łobzie. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych I miejsce oraz nagrodę za najciekawszą prezentację wywalczył Piotr Śnieguła z ZS nr 1 w Goleniowie. II miejsce i nagrodę za najciekawszą prezentację zdobyła Dominika Rasińska z II LO w Nowogardzie. II miejsce ex aequo zajął Piotr Czerniec z CKU w Stargardzie. III miejsce wywalczyła Klaudia Borycka z Zespołu Szkół Budowlano-Technicznych. Redaktor naczelny "Dziennika Stargardzkiego" pan Piotr Słomski zapowiedział, iż w każdym kolejnym numerze tej gazety znajdzie się wiersz jednego z poetów, których wysłuchaliśmy. Wdzięczni "Dziennikowi Stargardzkiemu" zachęcamy do lektury! Dziękujemy młodym twórcom za to, że zechcieli wspiąć się po drabinie poezji i podzielili się z nami swoją twórczością. Serdecznie zapraszamy za rok na kolejną edycję konkursu!

Wszystkie zdjęcia z Turnieju Jednego Wiersza są do obejrzenia na naszym facebooku :)

   

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców

W poniedziałek 18.01.2016 r. w ramach Mistrzostw Powiatu Stargardzkiego odbyły się grupowe zawody w piłkę siatkową chłopców. W rozgrywkach wzięły udział reprezentacje następujących stargardzkich szkół: Zespół Szkół Budowlano – Technicznych, Grupa Szkół Niepublicznych, II Liceum Ogólnokształcące oraz Zespół Szkół Nr 1. Zawody rozegrane zostały systemem „każdy z każdym”. Po emocjonujących pojedynkach ostatecznie nasza szkoła zajęła III miejsce w grupie. Serdecznie gratulujemy!!!

DSC00591

Więcej: Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców

   

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt

W piątek 15.01.2016 r. w ramach Mistrzostw Powiatu Stargardzkiego odbyły się grupowe zawody w piłkę siatkową dziewcząt. W rozgrywkach wzięły udział reprezentacje następujących stargardzkich szkół: Zespół Szkół Budowlano – Technicznych, Grupa Szkół Niepublicznych, II Liceum Ogólnokształcące oraz Zespół Szkół Nr 2. Zawody rozegrane zostały systemem „każdy z każdym”. Po emocjonujących pojedynkach ostatecznie nasza szkoła zajęła IV miejsce w grupie. Gratulujemy naszym zawodniczkom!!!

DSC00588 DSC00560 DSC00565

Więcej: Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt

   

List Rzecznika Praw Dziecka do młodzieży

W związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi Rzecznik Praw Dziecka Marek Michalak wystosował do młodzieży list zawierający ważne informacje. List dostępny jest pod linkiem: http://brpd.gov.pl/list-do-dzieci-i-mlodziezy-w-zwiazku-ze-zblizajacymi-sie-feriami-zimowymi

pdf

   

Strona 10 z 55

- R E K R U T A C J A   2 0 1 6

rek2016

- Pedagog i psycholog

- Biblioteka i czytelnia

- FanPage ZSB-T

- Pracownia komputerowa